Copyright © 2011 Royal Secret *PL
Projekt i wykonanie: Magdalena Gęsicka

Witamy na naszej stronie

zola

Aby zostać hodowcą, trzeba najpierw pokochać zwierzęta. Moja przygoda z hodowlą może wydać się podobna do wielu innych. Dla mnie jest następstwem obcowania z kotami, poznawnia ich zachowań. Przyszedł czas kiedy uświadomiłam sobie, że właśnie Koty Brytyjskie są rasą idealną do mojego trybu życia i mają w sobie te cechy, które najbardziej mi odpowiadają.

Hodowla Royal Secret powstała na początku 2011 roku. Zapoczątkowała ją niebieska koteczka Dilmah z hodowli Misiowe Marzenie, która skradła moje serce, gdy pojawiła się w naszym domu. Postanowiłam, że będę specjalizować się w niebieskim odcieniu tej rasy. Jednak z czasem zaintrygowały mnie inne kolory i stąd ta różnorodność kolorystyczna w hodowli.

Rok 2016 był rokiem przełomowym, zaczęłam myśleć o rasie która podobała mi się od długiego czasu - mianowicie RAGDOLL - przepiękny kot o cudownym charakterze, spokojny, niesamowicie inteligentny i bardzo przywiązany do własciciela. Uwielbia dzieci i zabawy z charakteru upodabnia się do psa, reaguje na swoje imię. Ragdoll to znakomity towarzysz podróży, lubi być zawsze w centrum zainteresowania. I tak oto w hodowli Royal Secret pojawiły się te wspaniałe koty.foto

Zarówno koty Brytyjskie jak i Ragdolle żyją w wielkiej symbiozie. Obydwie rasy potrzebują dużo miłości i czułosci.

Hodowla Royal Secret należy do największej polskiej organizacji Felis Polonia (klub Felis Posnania) pod auspicjami FIFE. Koteczki świetnie dogadują się z naszymi psami rasy Yorkshire Terrier i Border Collie.

Celem hodowli jest rozwijanie rasy na bardzo wysokim poziomie. Koty żywione są mietodą diety BARF - wyłącznie na bazie naturalnych składników.
Zapraszam państwa do częstych odwiedzin mojej strony. Będzie mi bardzo miło gościć Was w moich progach.

Marzena Osińska-Płonka